Mobil Restoran Adisyon Sistemi

Mobil Restoran Adisyon Sistemi

19 Kasım 2019 0 Yazar: adisyontakip

Mobil Restoran adisyon Sistemi restoranlar için ne kadar önemli olduğu  tartışılmaz bir gerçektir. Teknolojiyle birlikte evrilen adisyon sistemleri de artık masalarda kullanılan tabletler ile çağ atlamış durumdalardır. 
Mobil sistemleri kullanabilmeniz için tabletinize programın application indirerek başlayabilirsiniz. Bu programa menülerinizi kolaylıkla tanımlayabilirsiniz. Sadece bir kaç dakika sürecek işlemin hemen ardından mobil sistem üzerinden kolaylıkla sipariş ve ödeme almaya başlayabilirsiniz. Müşterileriniz kategoriler arasında kolaylıkla geçiş yaparak ve ürünlere dokunarak siparişleri kolaylıkla verebilirler.

Siparişlerde kolaylıkla ikram,bölme ya da iade işlemlerini kolaylıkla sağlayabilirsiniz. Müşterilerin masa değişimi istediklerinde ise masa hesabını kolaylıkla istedikleri masaya taşıyabilirsiniz.
Ana ekranda görebileceğiniz masa yerleşim ekranı üzerinden açık siparişleri, masanın açılma saatini ve toplam siparişlerini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Mobil adisyon Sistemi İşinizi kolaylaştırır

Masaları rahatlıkla taşıyabildiğiniz gibi masaları birleştirme işlemi de yapabilirsiniz. Ayrıca sürekli müşterilerinizin adlarına özel masalar açarak kendilerini daha özel hissetmelerini sağlayabilirsiniz.
Tek bir tıklama ile ödeme alabilir ve ödeme fişini yazdırabilirsiniz. Müşterileriniz ödeme şekli olarak nakit, kredi kartı ya da ticket seçmeleri önemli değildir. Ayrıca cari bir hesaba borç olarak da ödemeleri aktarabilirsiniz. Masanın hesabını bölerek de ödeme alabilirsiniz.
Gün sonunda mobil sisteminizden alacağınız raporlar ile günlük satış miktarı ve tahsilatlar gibi geniş raporlama sistemini kullanabilirsiniz.
Gün içerisinde gerçekleşen kasa hareketlerini rahatlıkla takip edebilirsiniz.
Ürün ve ham maddelerinizi içeren stokları rahatlıkla takip edebilirsiniz. Arada yapacağınız sayımlar ile bunu doğrulayabilirsiniz. Stoklarınızda biten ya da bitmek üzere olan ürünler ile ilgili anında bilgilendirme alabilirsiniz.