En İyi iOS Mobil ve Tablet Adisyon Uygulamas

En İyi iOS Mobil ve Tablet Adisyon Uygulaması Restoranlar düzenli olarak tercih ettiğimiz ve bizlere muhteşem lezzetler sunan mekanlardır. Birçok restoran sahibi, yaptıkları işten gurur duyar ve her zaman misafirlerine daha kaliteli ürünler vermek için elinden gelen çabayı gösterir. Restoranların daha üst seviyeye taşınabilmesi için olabildiğince düzenli bir şekilde ilerlemesi gerekmektedir. Bu düzenin oluşturulması tamamen işletmecinin görevi olarak gösterilir. İşletme sahipleri alacakları notlar ve çıkaracakları istatistikler ile restoranlara yön verebilmektedir. Yeni bir restoran açan kişiler, restoranlarında yaşanan gelişmelerin tamamen planladıkları gibi gitmediğini fark ederler. İnsanların içerisinde bulunduğu bir döngü olduğundan tüm gelişmelerin tahmin edilebilmesi mümkün olmamaktadır. Menüde en çok tercih edilen ürünler düşünülenden çok farklı olabilmektedir. Benzer bir şekilde restoranların en yoğun olduğu gün ve saatler de beklentilerin dışında olabilir. Bunların analiz edilmesi için kağıt ve kalem kullanımı sürecin çok zorlu geçmesine sebep olur. Ancak restoran adisyon sistemleri kullanılırsa işletmeciler için büyük bir avantaj ortaya çıkacaktır. Bu programlar işletme sahiplerinin ve işletmede çalışan elemanların yapması gereken işlemlerin büyük bir kısmını tek başına yapmayı başarmaktadır.

En Başarılı Sipariş Alma Sistemi

En Başarılı Sipariş Alma Sistemi Restoran ve cafelerde misafirler ile iletişimin en önemli aşaması olarak sipariş alma aşaması gösterilir. Siparişlerin alındığı aşamada yapılan hataların tamamı misafirler tarafından olumsuz puan verilmesine sebep olmaktadır. İşletmelerde kullanılan cafe sipariş sistemi sayesinde siparişlerde yanlışlık olma ihtimali sıfıra yaklaşmaktadır. Yanlışların yapılabilmesi için yanlış bir ürüne tıklanması ve sonraki onaylama aşamasında da bunun fark edilmemesi gerekmektedir. Bu da oldukça düşük bir ihtimal olur.
Mutfaklara iletilen siparişler her zaman orijinal formunda olmayabilir. Bazı durumlarda yemeklerin içerisinde yer alan bir malzemenin çıkarılması istenir. Bazen de yemeklerin az pişmiş ya da çok pişmiş olması talep edilebilir. Tüm bu talepler programa girilebilir ve mutfağa ekstra söylenmesine gerek olmaz. Rahatlıkla ustalar uygulamalar üzerinden yemeklerin ekstra taleplerini görerek tüm hazırlıkları ona göre yaparlar.

Kampanya Tanımlama İmkânı

Kampanya Tanımlama İmkânı Özellikle genç nüfusa hizmet eden işletmeler başarıya giden yolun kampanyalardan geçtiğini bilmektedir. Tek bir ürün alınması yerine birkaç üründen oluşan menülerin tercih edilmesinde kampanyalı fiyatların olmasını düşünen kişiler cafe otomasyonu ile bunu sisteme ekleyebilmektedir. Sistemde kampanyalı menülere bir isim verilir ve bu ürünlerin her siparişte girilmesine gerek olmaz. Direkt olarak menü program üzerinden seçilir ve sipariş geçilmiş olur. Sistemde oluşturulan menülere özel bir fiyatlandırma da yapılabilmektedir. Normal şartlarda menüleri oluşturan malzemelerin ayrı olarak seçiminde çıkan fiyatlar, menüde istenen seviyeye çekilebilir. Böylece tek bir masada yer alan kampanyalı ve kampanyasız ürünlerin toplu hesabı alınırken karışıklık yaşanma ihtimali de ortadan kalkmış olacaktır. Her aşamada işletmelere avantaj sağlayan bu programlar en ekonomik şekilde satın alınabilmektedir.

Yorum bırakın