Kurye Takip Sistemi İle Yeni Müşteri Kazanmak Daha Kola

Restoran, kafeterya, pastane veya lokanta gibi işletmelerde fiziki olarak işletmeyi ziyaret eden ve kalitesinden memnun kalan her müşteri, kazanılmış bir müşteri olarak görülmektedir. Çünkü müşteri aldığı fiziki hizmeti net bir şekilde görmekte, ürün kalitesinden memnun kaldığı için işletmeye güven duymaktadır. Ancak öte yandan paket servis ile hizmet talep eden müşterinin de aynı güveni duyması ve kaliteye hissetmesi için paket servis otomasyonu kullanımıyla eksiksiz bir kalite elde edilebilir. 

Restoran bar otomasyon sistemi içerisinde yer alan paket servis otomasyonu uygulaması, müşterilerinize servis ile hizmet verirken, eksiksiz bir yapı elde etmenizi sağlar. Çünkü Kurye takip sistemi ek olarak kullanılan Mobil Caller ID yazılımı sayesinde müşteriyi tanımanızı, onları daha hızlı bir şekilde yanıtlayarak, müşteri ilişkilerini daha güçlü bir şekilde yürütmenizi sağlar. 

Kurye takip sistemi İle Paket Servis Hizmetinin Yürütülmesi

Paket servis programları kullanılan bir işletmede, servis hizmetlerinin yürütülmesi için tam profesyonel ve kademeli bir sistem işleyişi yer almaktadır. İlk aşamada  cafe restaurant programıkurulumunun işletme içerisinde masaüstü bilgisayar, Android cihazlar ya da IOS cihazlarda kurulmuş olmalıdır. Bu sayede paket servis otomasyonu uygulama ile birlikte kullanıcıya sunulmaktadır.

Paket servis otomasyonu kullanımını elde eden işletme sahibi, kasiyer veya paket servis ile ilgilenen personel sahip olduğu yetki ile birlikte akıllı telefon cihazına Mobil Caller ID uygulamasını kurar. Bu uygulama akıllı telefona gelen servis çağrısını, bağlantılı bir şekilde IP adresi vasıtasıyla paket servis programları üzerinde görülür bir hale getirir. Bu sayede arayan kişi sistemde kayıtlı ise direkt olarak görülür ve kayıtlı değilse sisteme kaydedilerek işlem başlatılır.

Telefon görüşmesinin yapılması sırasında aynı anda Kurye takip sistemi üzerinde müşteri kayıtlarına bakılarak, adres ve telefon bilgileri sisteme kaydedilir ve müşteri işletmenin sabit müşterisi haline getirilebilir. İşte bu ayrıntı, ilk noktada bahsedilen yeni müşteri kazanımı açısından büyük bir avantaj sağlamaktadır. İşletmeyi ilk defa arayarak paket servis talebi gerçekleştiren müşteri, sisteme kayıt edildiği için bir sonraki çağrılarında adres, telefon ve isim gibi bilgileri sistemde kayıtlı olduğu için gayet hızlı bir şekilde paket servis hizmeti sunulabilir. 

Paket Servis Programları Kullanım Avantajları

Paket servis otomasyonu, hem işletme açısından hem de sipariş veren müşteri açısından avantajlar sağlamaktadır. Çağrılarda işletme müşteriyi tanıyabilir ve müşteri bilgilerini sisteme ekleyebilir. İşletme yöneticileri personel takibi yapabilir ve satış rakamlarını inceleyebilir. Özellikle otomasyon tarafından sunulan raporlar ve analizler işletme açısından maliyetleri belirleme ve düzenlemeler yapma konusunda faydalar sağlamaktadır. 

Müşteri açısından bakıldığında da paket servis programları sahip oldukları önemli bir özellik ile Yemek Sepeti entegrasyonu sağlamaktadır. Yemek Sepeti, Türkiye’de 81 vilayette hızlı bir şekilde yemek siparişi vermek için en çok kullanılan uygulamalardan birisidir.

Yemek Sepeti üzerinde kayıtlı bulunan bir işletme, sistem üzerinden aldığı siparişlerini   cafe yazılımları sayesinde direkt olarak kendi uygulamasına aktarabilir. Aktarılan bu siparişi otomatik bir şekilde onaydan geçirerek, servis ekranına aktardıktan sonra da direkt olarak mutfak birimine ulaştırıp hazırlamasını sağlayabilir. Bu sayede müşteri Yemek Sepeti uygulaması üzerinde de işletmenizin servis hizmetini tek bir tık ile alarak avantaj elde edebilir.

1 thoughts on “Kurye Takip Sistemi İle Yeni Müşteri Kazanmak Daha Kola”

  1. Geri bildirim: #Kurye Paket Yönetiminin İşletmelere Avantajları ve Önemi

Yorum bırakın