En İyi Restoran Otomasyon Sistemleri 

296
1
Paylaş:

En iyi restoran otomasyon sistemleri incelenecek olursa belli başlı özellikleri vardır. Bunlardan biri işletmelerin işini kolaylaştıran hızlı sipariş alımıdır. Alınan siparişler mutfaktaki ekranlarda gözükerek hızlı bir şekilde siparişin hazırlığı yapılır. Ayrıca motorlu kuryeler çalıştırıyorsanız bunların takibi çok kolay bir şekilde yapılır. Ayrıca maddi durumları takip etmek çok kolaydır. Aylık, haftalık, yıllık istediğiniz şekilde verileri elde edebilirsiniz. Ayrıca maliyet olarak da sizi rahatlatan bir yapıya sahiptirler. Gopos restoran otomasyon sistemleriyle en uygun tüketim miktarınız raporlanır ve tedarikçilere otomatik sipariş fişleri gönderilir. Böylece ihtiyacınızdan fazla sipariş vermemiş olursunuz. Zincir işletmeniz varsa ve hepsini bir çatı altında toplamak istiyorsanız restoran otomasyon sistemleriyle bu da mümkündür. 

mail olarak yanıtınızı göndermiş olursunuz. Bu sms, mailleri müşteriler yanıtladığı vakit de sistemde bu raporlanır ve müşteri memnuniyetini çok rahat bir şekilde görmüş olursunuz.

Bilindiği üzere Maliye Bakanlığı restoranlara kullanmalarını zorunlu kıldığı mobil EFT-Pos ödeme cihazları vardır. Bu cihazlar da otomasyon sistemleriyle uyumlu bir şekilde çalışmaktadır. Dilediğiniz vakit e-fatura düzenleyebilirsiniz. Ayrıca tedarikçilerinizden gelen faturaları da sisteme kaydetmektedir. Böylece mali düzenlemelerinizi de restoran otamasyon sistemleriyle rahat bir şekilde yaparsınız. 

Paylaş:

1 comment

Cevap yazın