En İyi Restoran Otomasyon Sistemleri 

En iyi restoran otomasyon sistemleri incelenecek olursa belli başlı özellikleri vardır. Bunlardan biri işletmelerin işini kolaylaştıran hızlı sipariş alımıdır. Alınan siparişler mutfaktaki ekranlarda gözükerek hızlı bir şekilde siparişin hazırlığı yapılır. Ayrıca motorlu kuryeler çalıştırıyorsanız bunların takibi çok kolay bir şekilde yapılır. Ayrıca maddi durumları takip etmek çok kolaydır. Aylık, haftalık, yıllık istediğiniz şekilde verileri elde edebilirsiniz. Ayrıca maliyet olarak da sizi rahatlatan bir yapıya sahiptirler. Gopos restoran otomasyon sistemleriyle en uygun tüketim miktarınız raporlanır ve tedarikçilere otomatik sipariş fişleri gönderilir. Böylece ihtiyacınızdan fazla sipariş vermemiş olursunuz. Zincir işletmeniz varsa ve hepsini bir çatı altında toplamak istiyorsanız restoran otomasyon sistemleriyle bu da mümkündür. 

mail olarak yanıtınızı göndermiş olursunuz. Bu sms, mailleri müşteriler yanıtladığı vakit de sistemde bu raporlanır ve müşteri memnuniyetini çok rahat bir şekilde görmüş olursunuz.

Bilindiği üzere Maliye Bakanlığı restoranlara kullanmalarını zorunlu kıldığı mobil EFT-Pos ödeme cihazları vardır. Bu cihazlar da otomasyon sistemleriyle uyumlu bir şekilde çalışmaktadır. Dilediğiniz vakit e-fatura düzenleyebilirsiniz. Ayrıca tedarikçilerinizden gelen faturaları da sisteme kaydetmektedir. Böylece mali düzenlemelerinizi de restoran otamasyon sistemleriyle rahat bir şekilde yaparsınız. 

Mobil Restoran Adisyon Sistemi

Mobil restoran e adisyon programı restorandaki tüm işlemlerin. mobil cihazdan takip edilecek şekilde tek bir elde toplanarak analiz edilmesidir. Nerede olursanız olun bu  mobil restoran sayesinde, işlerinizi ekrandan takip ederek haberdar olabilirsiniz. Mobil restoran e adisyon programı, tüm restoranlarda, pastanelerde, otellerde, barlarda, kafelerde kullanılabilmektedir. elde takip edilen adisyon fişlerine gerek kalmadan takip bu yazılım sayesinde yapılmaktadır. İstediğiniz dilde  sunulabilir. yabancı müşterilerin dillerine göre yemek seçebilir bunu yemek resimleriyle birlikte müşterinize sunabilirsiniz. ( Almanca, İngilizce, Flamanca, Rusça gibi ) Mobil restoran adisyon sayesinde hangi masadan sipariş verildiğini, masaların doluluğunu ve boşluğunu, hangi masaların ödeme yapıp yamadığı gibi birçok hizmete yardımcı olur. 

Mobil Restoran Adisyon Sisteminin Faydaları 

Mobil restoran e adisyon programı faydaları, restoranınızda olup biten tüm hizmetleri bu yazılım sayesinde takip edebilme olanağı sağlar. Sipariş aldığınız ürünün karışmadan doğru masaya servis edilmesini, tahsilatın doğru yapılmasına, garsonların takibine, işletmenin karını hesaplayabilme ve raporları analiz etme gibi birçok faydalara sahiptir. Stokların durumu kontrol edilebilir, o gün ne kadar satış yapılmış ya da hangi yiyecek daha çok tüketiliyor bir çok soruyu bu adisyon sistemi sayesinde takip edebilirsiniz. Kullanımı kolay ve basittir. Gıda ürünlerinin, maliyeti, miktarı ve eksik olup olmadığı bu  yazılımla otomatik olarak hesaplanabilir. Sipariş alınması ve mutfağa anlık bildirim yapılması sayesinde servis kolay ve hızlı olur ve böylece  zamandan tasarruf sağlanır.